close
تبلیغات در اینترنت
زیبایی و تناسب اندام , جوانسازی باورنکردی پوست

زیبایی و تناسب اندام , جوانسازی باورنکردی پوست

 

خانم ها و آقایانی که به تناسب اندام و زیبایی پوست اهمیت می دهند توجه کنند.اولا باید بگوییم که بعضی از مشکلات مربوط به چاقی و لاغری و یا عدم رشد اندام در بالا یا پایین تنه مربط به ژنتیک فرد می باشد و بعضی از این نازیبایی ها از دوران کودکی یا نوجوانی در اثر تغذیه ناصحیح ممکن است اتفاق بیافتد و در این موارد انجام ورزش،مصرف مکمل های غذایی یا گیاهان و روشهای درمانی طبیعی و جراحی جهت زیبایی های تناسب اندام کاربرد دارد.در موارد افزایش وزن و یا لاغری نیز،استرس ها و تغذیه غیر طبیعی و ارگانیک عاملی برای مشکل کم کاری و یا پر کاری تیروئید و هیپوفیز و ایجاد مشکلات گوارشی هست که فرد دچار اشتهای زیاد یا کم می شود و به مرور با رژیم های ناصحیح غذایی و ورزش هایی بی رویه به ارگان های بدن آسیب می زند و دچار چاقی و یا لاغری مزمن می شود و توقع دارد با یک قرص یا دستگاه  و مکمل غذایی تمام خاطرات آسیب دیدگی از بین برود و البته اینجا هم مساله ژنیتیک مطرح است.

تغذیه ناصحیح و استرس عاملی برای نازیبایی فرم سینه ها و عدم تنظیم هورمون ها در خانم ها و چاقی موضعی هست و باز هم شما در اینترنت و مجلات به دنبال سریع ترین و ایمن ترین روش کاهش وزن و یا چاق شدن می گردید و انواع و اقسام قرص و و پودرهای ارزان و یا برند را انتخاب می کنید با وعده ی 100 درصد تضمینی ،چون اصلا حوصله و طاقت دانستن علت اصلی این نازیبایی ها را ندارید و می خواهید با انجام روشهای زیبایی محتلف و مصرف یک مکمل غذایی یا قرص لاغری و چاق کننده به سایز مورد نظر و ماندگار برسید و اصلا برگشت نداشته باشد.

خرابی پوست و شل شدن و افتادگی عضلات نیز از مصرف کم آب روزانه و سالم و میوه جات غیر ارگانیک و کمبود مواد مغذی برای کلاژن سازی و قوام عضلات هست و خانم ها به دنبال یک کرم تضمینی و ارزان و سریع برای رسیدن به زیبایی پوست و ماندگار هستندو البته هم ماهواره ها و تاجران ایرانی برای این موارد تبلیغات 100 درصد تضمین و بدون بازگشت برنامه ریزی کرده اند.

بعضی افراد به علت داشتن مشکلات گوارشی بوجود آمده در اثر استرس ها و دلشوره ها که عامل اصلی آن تغذیه و فرهنگ های غلط است،سیستم گوارش عمل هضم و جذب و دفع کاملی ندارد و نمی توانند گاهی با خوردن یک محصول مورد نظر در یک ماه به نتیجه خوبی برسند مثلا در زیبایی پوست و یا تنشیم هورمون ها برای رشید و زیبایی سینه ها،بعضی افراد در اصر ایجاد همین مشکل گوارشی و کم کاری تیروئید و رژیم ها کم خوری طولانی و چندیدن مرتبه،چربی های بدن سفت شده اند و سوخت و ساز بدن ضعیف است و با خوردن یک قرص چربی سوز و لاغری یا یک کرم موضعی به نتیجه نمی رسند و توقع هم دارند سریع به نتیجه برسند و بازگشت نداشته باشد.واقع بین باشید و از واقعیت ها فرار نکنید.متاسفانه برای زیبایی باید هزینه هایی پرداخت کرد که گاهی شامل تغذیه درست و کامل و گاهی هزینه های درمان های طبیعی و جراحی هست که جراحی توصیه نمی شود مگر در موارد خاص و آخرین راه.

گاهی بدن با ورزش کردن لاغر می شود اما به خاطر اختلال در سوخت و ساز یا  عملکرد غده تیروئید و تغذیه غیر مغذی دوباره چاقی بر می گردد و هیچ قرصی نیست که به تنهایی بتواند ادعا کند که درمان  می کند جز  محصول سودجویان.بعضی افراد توان مالی برای پرداخت هزینه ها را ندارند و واقعا راهی نیست جز اصلاح تغذیه و یا محکوم به نازیبایی بودن و مصرف داروهای شیمیایی یا رشهای خانگی که گاهی لازم هست.

برای زیبایی لب ها و گونه ها باید بدانید که لب هم مربوط به موارد ژنتیک هست و خوش فرم بودن موقت دارد و فقط با جراحی و پروتز شاید ماندگاری بیشتری داشته باشد، مثل پروتز در سینه ها و اندامی مثل باسن، با هر روشی اما بی عارضه ترین انتخاب با شماست.در موارد گونه گذاری نیز روشهای تزریقی و طبیعی مرسوم هست که جراحی پروتز لب ماندگارتر هست و طبیعی هم نیاز به تامل برای جلسات مختلف طب سوزنی یا  استفاده از روشهای خانگی  مثل کرم و دستگاه دارد.

برای زیبایی بیشتر پرس و جو مطالعه کنید و دلتان رو به استفاده از یک ماسک و خوردن گوجه فرنگی و پرتقال برای زیبایی پوست و خوردن عرقیجات گیاهی برای تنظیم هورمون ها و سایر موارد خوش نکنید.البته افرادی هم ممکن است با همین موارد جوابی در زیبایی بگیرند.درست است که تمام گیاهان و میوه ها از خاک می رویند و مصنوعی نیستند اما کود و آب و هوا برای اینها حکم غذای خوب و شرایط آرام برای یک مادر باردار جهت پرورش جنین دارد.خودتان مقایسه کنید.

گونه گذاری طبیعی صورت

گونه گذاری طبیعی و افزایش حجم لبها بدون تزریق ژل و جراحی و دستگاه با سوزن هایی ظریف در طب سوزنی:
با گذشت زمان و افزایش سن، عضلات و پوست صورت به تدریج توان و قوام خود را از دست می دهند و اصطلاحا شل یا افتاده می شوند.این افتادگی عضلات علاوه بر ایجاد ظاهری نا خوشایند سبب افزایش چین و چروکهای پوست صورت نیز می گردند. به عنوان مثال شلی و افتادگی عضلات گونه ها باعث عمیق تر شدن چین کنار لبها ( بین کنار لب و کنار بینی ) می گردد یا شلی عضلات زیر چانه سبب ایجاد غبغب می شود و…
در طب سوزنی با تحریک نقاط خاص تعریف شده طب سنتی چین در صورت و بدن به بازگشت قوام و فرم اولیه عضلات و سفت شدن آنها و در نتیجه بهبود شکل ظاهری و از بین رفتن چین های کوچکی پوستی و کاهش چین های عمیق پیشانی و خط خنده کمک بسیار خوبی می کند.در این روش شما هیچ درد خاصی حس نمی کنید چون نقاطی که این سوزن های ظریف قرار می گیرند رگ های خونی و استخوان نیستند،در حقیقت همان مسیر کانال های انرژی بدن یا مریدین ها می باشند و نیز با فرو رفتن این سوزن ها در این نقاط بدن و صورت، مقداری ماده آندروفین توسط غدد بدن ترشح می شود و این ماده برای ضد درد بودن در مقابل ضربات و آسیب ها عمل می کند و هیچ آسیب خاصی این سوزن ها برای شما نخواهد داشت به جز زیبایی باور نکردنی و درمان.

افزایش حجم لب ها با طب سوزنی


فرم لب و گونه ها نقش بسیار زیادی در زیبایی چهره دارند و امروزه افراد می توانند با آسودگی خاطر از طریق سوزنهایی بسیار ظریف طب سوزنی جهت برجسته کردن گونه یا به اصطلاح کاشت گونه و زیبایی و فرم دهی لب ها استفاده کنند.
در طب غربی برای افزایش حجم و فرم دهی لب ها و گونه ها از تزریق ژل و دستگاه پروتز استفاده می کنند.همچنین از کرمها یا ژل های موضعی برای این نوع زیبایی استفاده می شود.
در طب سوزنی می توان با قرار دادن سوزن در نقاطی از گونه و لب بدون تزریق هیچ گونه ژل یا ماده ای ، گونه و لبهایی برجسته داشته باشید و هیچ عارضه ای برای شما در بر نخواهد داشت.

نظراتی از استادید طب سوزنی در جهان:

1-دونا کین (Donna Cain ) ،  نیو کنعان ، کانک تیکات ، 5 سپتامبر 2012 می گوید:
طب سوزنی جایگزین بسیار عالی درمانهای جراحی و تجهیزات زیبایی اجزای صورت می باشد . طب سوزنی به 2 روش عمل می کند . روش اول بهبود گردش آزاد انرژی( چی ) در بدن می باشد .در طب چینی زیبایی ظاهر نتیجه سلامت داخلی بدن است و تنها زمانی که انرژی چی در کانالهای انرژی یا مریدینهای بدن شما جریان یابد ظاهر صورت می تواند زیبا گردد(باید بعد از معاینه بر روی ارگانهای بدن درمان انجام شود) .
روش دومی که طب سوزنی کار می کند این گونه است که سوزنهای بسیار کوچکی در محل چروکهای صورت فرو برده می شود که با افزایش جریان انرژی و خون به آن منطقه عمل می کند پس از گذراندن 10-8 دوره طب سوزنی منتظر نتایج شگفت انگیز آن باشید . به منظور حفظ نتایج توصیه می گردد ماهانه 1 بار طب سوزنی را تکرار نمایید . هیچ درد خاص و نگران کننده ای در فرو کردن سوزن ها وجود ندارد چون این روش فرو کردن با سوزن آمپول زدن فرق می کند.
2-اد آلوارز (Ed Alvarez ) ، شیکاگو ، لینویز ، 5 سپتامبر 2012 می گوید:
سوزنها در راستای چین و چروکهای پوست  و یا نقاط اتصال ماهیچه ای قرار داده می شود . این کار در جهت تحقق 2 هدف انجام می شود : 1 – رشد پوست جدید یا سلول سازی مجدد در آن محدوده پوستی صورت یا گردن . 2 – آزاد ساختن  تنش و سفتی ماهیچه ای. این کار جریان خون را افزایش می دهد و فعالیت سلولی را تجدید می کند  و موجب جوان شدن و احیاء زیبایی پوست و عضلات صورت می گردد .
3-اندرو رادر (Andrew Rader ) ، لاگونیتاس ، کالیفرنیا ، 5 سپتامبر 2012 می گوید:
طب سوزنی گردش خون در قسمت صورت را افزایش می دهد  و هم چنین به ریلکسیشن ماهیچه کمک می کند و فشار عصبی و تنش را کاهش می دهد . همه این کارها به سرزندگی و جوانسازی چهره شما کمک می کند . طب سوزنی یک روش غیر تهاجمی و ایمن بوده و بدون  اینکه متحمل هیچ گونه آسیبی گردید می توانید آن را امتحان نموده تا ببینید چگونه عمل می کند .
طب سوزنی بر خلاف تزریق بوتاکس که ماهیچه های صورت را فلج می کند ،آنها را تقویت می کند علاوه بر این که بدن کلاژن بیشتری تولید می نماید و خطوط ریز و چروکهای صورت و گردن را پر می کند و به بهبود قوام کلی پوست بدن کمک می کند.طب سوزنی یک روش جراحی یا تزریق مضر نیست بنابراین ماندگاری نتایج آن اندکی بیشتر از روشهای جراحی پلاستیک خواهد بود .معمولا درمان زیبایی 12-10 جلسه خواهد بود و هم چنین بیشتر بیماران به بالا آوردن پیشانی و فک ، چهره ای بهتر و حسی بهتر توجه دارند .
4-ریچارد کی (Richard Ki ) ، اورنج ، کالیفرنیا ، 5 سپتامبر 2012 می گوید:
طب سوزنی یک روش غیر جراحی برای تولید مجدد  و بازسازی سلولهای مرده پوست می باشد . بوسیله وارد کردن سوزنهایی ظریف و بدون درد در پوست صورت و گردن ، این نواحی تحریک می شود تا سلولهای جدیدی تولید نماید و باعث جوانسازی و رفع افتادگی ها و مشکلات پوستی می شود. در طول انجام جلسه طب سوزنی زیبایی معمولا حدود 15-10 سوزن در صورت فرو برده می شود .
5-کریستوفر سرل (Christopher Serrell ) ، وست مینستر ، کلورادو ، 5 سپتامبر 2012 می گوید:
طب سوزنی با افزایش جریان خون و انرژی کانال ها به صورت نتایج شگفت انگیزی جوانسازی و لیفتینگ پوست را به همراه خواهد داشت .

جوانسازی و زیبایی صورت با طب سوزنی   

موارد درمان زیبایی صورت و اندام که می توان از روش طب سوزنی ،طب چینی،گیاهان و یا مکمل غذایی و دستگاه های مرتبط انجام داد:
لیفتینگ و برطرف کردن افتادگی پوست صورت،گونه گذاری طبیعی صورت،برطرف کردن چین و چروک صورت، بر طرف کردن خط عمیق اخم پیشانی و لبخند و خط دور لب، بزرگ کردن حجم لب ،بر طرف کردن جوش یا آکنه و جای اسکار آکنه روی صورت و بدن،بر طرف کردن تیرگی و گودی و پف زیر چشم،بر طرف کرد منافذ باز پوست و خال های سیاه زیر پوست،بر طرف کردن لک های صورت،بر طرف کردن غبغب و افتادگی پلک.زیبایی پوست بدن هم شامل لیفتینگ و رفع افتادگی و شلی پوست بدن.

برای زیبایی در موارد گفته شده با روش طب سوزنی و در مواردی بر حسب نیاز از دستگاه میکرونیدلینگ یا روش درماپن،روش پی آر پی PRP،دستگاه آر اف RF و روش مزوتراپی  و محصولات پوستی قوی پیشنهادی، می توان استفاده کرد.

در موارد زیبایی اندام لاغری موضعی (شامل کوچک کردن و کاهش حجم شکم،پهلو،ران پا،چربی ها پشت بدن،بازو،رفع غبغب،کوچک کردن باسن،کوچک کردن سینه وسفت کردن آنها) و چاقی موضعی: شامل افزایش حجم ران پا و باسن(در افرادی مکمل غذایی مرتبط استفاده می شود) و بزرگ کردن،سفتی و زیبایی سینه ها(در مواردی از مکمل غذایی مرتبط و دستگاه breast fixed استفاده می شود.

 

موارد درمان زیبایی بیشتر با طب سوزنی و جهت اثر بخشی سریعتر و بر حسب نیاز از دستگاه کویتیشن،فارادیک،روش طب سوزنی کت کوت یا امبدینگ ،روش مزوتراپی،کرم موضعی و مکمل غذایی شامل گیاهان موثر برای تناسب اندام استفاده می شود.

 

سوالی عجیب افرادی که از روشهای چاقی و لاغری موضعی و جوانسازی طب سوزنی و کره ای استفاده نکرده اند و یا تشخصی درستی برای انجام روش مناسب داده نشده است و می گویند اصلا مگه چربی ها موضعی کم می شوند یا زیاد می شوند . ممکن نیست و نیز جوانسازی هم با یک کرم انجام می شود انقدر دردسر ساز نیست البته گاهی با یک روش ساده اما مدت دار شما زیبایی مورد نظر را به دست میاورید.

1- در موارد کاهش چربی های شکم و پهلو و ران پا با طب سوزنی از  طریق مکانیسم تنظیم سوخت و ساز و تحریک موضعی (با دستگاه طب سوزنی)چربی ها مثل عمل ورزش کردن یا تحرک بدنی موضعی،چربی های بدن شکسته می شود و سلولیت هم از بین می رود و به مرور از طریق ادرار و عرق بدن سوخت می شود.در مواردی که تجمع چربی ها بیشتر باشد، از طریق دستگاهی که رادیو فراکانسی هست برای از بین بردن عمق بیشتر چربی های موضعی استفاده می کنیم.این روشها کاربردی و تجربی هست و در چین و کره و آمریکا انجام می شود و نیاز به مهارت دارد و نوع سوزن زدن،زمان و غیره مهم است ودر مواردی به افرادی مکمل غذایی پیشنهاد می شود که لازم دارند و تداوم این درمان را بیشتر می کند و در سلامتی سوخت و ساز بدن موثر است.باید بدانید که با دستگاه های موضعی موجود در کلینیک ها نیز در مواردی به تنهایی این لاغری موضعی امکان پذیر هست اما گاهی عوارض بسیاری دارد.اما در این روش،طب سوزنی با تنظیم سوخت و ساز و عملکرد هوشمند بدن که طبیعت آن است،به از بین رفتن این چربی ها و سلولیت کمک می کند.

2- در موارد کوچک کردن باسن و حجم سینه ها یا از بین بردن چربی های اضافی تجمع یافته در این موضع نیز.با کاربرد طب سوزنی و دستگاه فرکانسی مناسب با این قسمت و تحریک سوزن های طب سوزنی و دستگاه تحریک و ایجاد لرزش سوزن روی سینه ها می توانیم چربی تجمه یافته در اثر تغییرات هورمونی در باسن و یا سینه را کاهش دهیم و لیفت ایجاد شود ،بدن هوشمند می تواند چربی های این قسمت را با انجام جلسات درمانی از بین ببرد مثل بعضی از ورزش ها و تحرکات فیزیکی موضعی . در این روش نیز عوارضی برای بدن فرد نخواهد داشت زیرا بدن در طب چینی این طور تعریف شده است که وقتی تعادلی بین انرژی بدن یا یین و یانگ برقرار است شخص بیمار نخواهد شد و دچار نازیبایی ها نیز نمی شود که تغذیه سالم و مغذی مثل مصرف بعضی گیاهان خاص و نداشتن استرس های زیاد مهم است.

3- در موارد افتادگی بازو و شل بودن آن و تجمع زیاد چربی نیز می توانیم با همین مکانیسم چربی سوزنی طبیعی بدن به کمک طب سوزنی و دستگاه فرکانسی مرتبط انجام دهیم و نیازی به عمل جراحی برای این مورد نمی باشد.

4- برای افزایش سایز سینه ها و حجم باسن نیز ابتدا از طب سوزنی برای تحریک بدن جهت خون رسانی به بافت ها در این موضع و توزیع چربی های لازم برای این قسمت به کار می بریم.زیرا در ورزش کردن عضله رشد می کند اما به خاطر مسائل ژنتیک فرد در باسن چربی کافی ندارد و حجم مناسبی نسبت به سایر قسمت های بدن ایجاد نمی شود و حرکات ورزشی که افراد برای رشد باسن انجام می دهد بیشتر چربی از بین می رود و تا حدی عضلانی می شود اما نه رشد عضلانی که فرم مناسب برای هر فردی داشته باشد زیرا بعضی از افراد بالاتنه بزرگتر دارند و به خاطر مساله ژنتیک، عضله هم تا حدی می تواند رشد کند مگر به روش غیر طبیعی و تزریق هورمونی.اما در حقیقت شما نمی توانید همیشه برای حفظ این حالت زیبایی ورزش کنید و باید بدن درمان شود تا به مرور زمان بتواند فرم مناسب را حفظ کند و چربی مناسبی هم در پایین تنه به خصوص باسن  و سینه ها ذخیره شود.مصرف مکمل های غذایی پیشنهادی مرتبط برای بعضی افراد در این مورد ها لازم هست و نیز دستگاه موضعی مرتبط برای اثر سریعتر استفاده می شود.

5- برای موارد جوانسازی و زیبایی پوست بدن.طب سوزنی بهترین روش موضعی و سالم و طبیعی است که بدن را مجوبر به کلاژن سازی و تحریک سلول ها برای ترمیم بافتها و تولید سلول های پوستی جدید و از بین بردن جای جوش و لک و بعضی از اسکار ها و حتی رفع آکنه ها می باشد که برای افرادی از دستگاه های مرتبط دیگری برای نتیجه سریعتر و عمیق تر استفاده می شود و نیز لیفت عضلات صورت و گردن و جوانسازی باور نکردنی پوست که در کمترین جلسات نمایان می شود اما گاهی پوست لازم هست کمی سرخ شود تا به این جوانسازی طبیعی دست پیدا کنید.کرم های پوستی خاص به بعضی افراد نیز پیشنهاد می شود.در بعضی افرادی برای رفع چروکهای عمیق تر و مشکلات پوستی از دستگاه های مرتبط برای نتیجه بهتر استفاده می شود.رفع غبغب نیز با طب سوزنی امان پذیر هست و نیاز به تامل و انجام جلسات لازم دارد.کلیه مشکلات پوستی با روش طب چینی و کره ای و دستگاه مرتبط مورد نیاز انجام می شود.مکانیسم این عمل ماندگار هست اما ظرایط زندگی و تغذیه و استرس در ماندگار بسیار دخیل است.

 

 

 

طب سوزنی زیبایی و طب چینی و کره ای

 

توجه کنید:افرادی که نیاز به این خدمات زیبایی دارند اما از صحت مطالب و چگونگی واقعیت این موارد گفته شده تردید دارند می توانند با مشاور مربوطه صحبت کنند.روشهای زیبایی گفته شده به صورت کاربردی و تجربی و بر حسب آموزش های دیده شده در چین در کلینیک طب سوزنی تحت نظر پزشک طب سوزنی انجام می شود.


امتیاز : نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 5

برچسب ها : جوانسازی باورنکردی پوست , زیبایی و تناسب اندام , چاقی و لاغری موضعی , چاقی و لاغری , تغذیه ناصحیح , ورزش , مصرف مکمل های غذایی , روشهای درمانی طبیعی , استرس , تغذیه غیر طبیعی و ارگانیک , کم کاری و یا پر کاری تیروئید و هیپوفیز , مشکلات گوارشی , اشتهای زیاد یا کم , رژیم های ناصحیح غذایی , نازیبایی فرم سینه ها , عدم تنظیم هورمون ها , اینترنت و مجلات , سریع ترین و ایمن ترین روش کاهش وزن و یا چاق شدن , نواع و اقسام قرص و و پودرهای ارزان , قرص لاغری و چاق کننده ,

ارسال نظر

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی


مطالب گذشته

» این ستاره ها، نژاد آسیایی دارند! »» شنبه 09 خرداد 1394
» دعاهای برای باطل کردن طلسم و سحر و جادو »» شنبه 09 خرداد 1394
» آشنایی با گیاهان ضددرد ! »» شنبه 09 خرداد 1394
» ۸ نکته درباره ی انتخاب رنگ لاک ناخن »» دوشنبه 04 خرداد 1394
» هماهنگی رنگ مو، با رنگ پوست »» دوشنبه 04 خرداد 1394
» با ارزش ترین شرکت های جهان در سال ۲۰۱۵ »» دوشنبه 04 خرداد 1394
» رژیم غذایی ورزشکاران؛ از مسی تا رونالدو »» دوشنبه 04 خرداد 1394
» این ستاره های هالیوودی بی اعصاب اند ..... »» دوشنبه 04 خرداد 1394
» قرمزرنگ مُد بهار و تابستان 2015+ تصاویر »» دوشنبه 04 خرداد 1394
» ترفندهای واتس اپ، که هیشکی ازش خبر نداره »» یکشنبه 03 خرداد 1394